Georg Suttner olja

294272

GEORG SUTTNER (1922-2014): "Röd natt", signerad Suttner, olja på duk, ca 18x26 cm; oramad

Krackelering

Visas på begäran

Georg Suttner olja

Budhistorik (27 bud)
1700782
3 400
1700780
3 200
1700778
1700777
2 800
1700775
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.