Fulvio Pentassuglia olja

294268

FULVIO PENTASSUGLIA (född 1927): Modell med ros i vas, signerad Fulvio Pentassuglia, olja på duk, ca 73x60 cm

Mindre spikhål

Rum 8

Fulvio Pentassuglia olja

Budhistorik (17 bud)
1701159
1701163
1701159
950
1701158
900
1701156
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.