Arne Charles olja

294264

ARNE CHARLES (1934-2011): Diptyk, "Terta", signerad, olja på duk, totalmått 70x38 cm; samramade

Rum 8

Arne Charles olja

Budhistorik (19 bud)
1703868
2 600
1703865
2 400
1700942
1703862
1700942
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.