"Saga", målning 1900-tal

294254

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Saga", olja på pannå, 41x31 cm; oramad

Rum 3

Budhistorik (5 bud)
1693905
500
1701139
450
1693905
1701137
1693905

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.