Georg Suttner olja

294234

GEORG SUTTNER (1922-2014): "Bastubad, signerad Suttner, olja på duk, ca 65x54 cm

Rum 3

Georg Suttner olja

Budhistorik (24 bud)
1700885
1700884
3 800
1700879
3 600
1699381
3 400
1700794
3 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.