Blomsterbord

294226

BLOMSTERBORD, 1900-tal, insats i plåt, på hjultrissor, höjd ca 61, 101x27 cm

Slitage/skavmärken

Rum 10

Blomsterbord

Budhistorik (15 bud)
1699674
1700457
1699674
1699910
950
1699674
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.