Stig Lindberg liotgrafi

294224

STIG LINDBERG (1916-1982): Ansikte, signerad och daterad Stig L. -79, färglitografi, ca 29x20 cm

Fack 2

Stig Lindberg liotgrafi

Budhistorik (26 bud)
1700253
3 200
1700137
1700137
2 600
1700121
2 400
1700121

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.