Lolle Andersson oljemålning

294219

ANDERSSON, Lolle (född 1907): "Modell Rödlöga, Stockholms skärgård", signerad, olja på pannå, ca 59x71 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 12

Lolle Andersson oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1700523
500
1699018
450
1698809
1697354
1689279

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.