Mårten Andersson färglitografi

294215

MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): Sydländsk by, signerad Mårten A, 278/460, färglitografi, ca 53 x 64 cm

Fack 6

Budhistorik (12 bud)
1701123
950
1701013
900
1687799
850
1688420
850
1687799
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.