Oljemålning William

294214

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Diligensen, signerad O William?, olja på träpannå, dedikation och datering a tergo GPS Alexandreou 3 oct 1885, 13x19 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 2

Oljemålning William

Budhistorik (2 bud)

1703825
1693161

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.