Laila Prytz oljemålning

294209

LAILA PRYTZ (född 1907): Stilleben, signerad Laila Prytz, olja på duk, ca 38x46 cm

Rum 5

Laila Prytz oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1700407
550
1699952
500
1699004
450
1699950
1699004

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.