Sven Jonson färglitografi

294195

SVEN JONSON (1902-1981): (2) ur "Strändernas Svall", signerade Sven Jonson, 39/390, färglitografi, bladstorlek ca 50 x 65 cm

Fack 12

Sven Jonson färglitografi

Budhistorik (7 bud)
1694794
1 400
1698721
1 300
1694794
1694525
1692936

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.