Sven Jonson färglitografier

294193

SVEN JONSON (1902-1981): (2) ur "Strändernas Svall", signerade Sven Jonson, 39/390, färglitografi, bladstorlek ca 65 x 50 cm

Fack 3

Sven Jonson färglitografier

Budhistorik (8 bud)
1694792
1 400
1698719
1 300
1694792
1694520
1692932

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.