Vagnslykta 1800-tal

294190

VAGNSLYKTA, mässing, 1800-tal, krönt av fågel, höjd ca 76 cm

Omarbetad, lagningar

Metall, Belysning, Diverse

Rum 3

Vagnslykta 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
1700234
1 600
1699547
1687792
1 400
1687792
1687882

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.