Nattduksbord 1800-talets andra hälft

294186

NATTDUKSBORD, 1 par, 1800-talets andra hälft, valnöt, skivor i marmor, lådor i sargen, hjultrissor, höjd ca 72, 47x35 cm

Smärre ytskador

Rum 10

Budhistorik (32 bud)
1701096
7 800
1699670
7 600
1701094
7 600
1699670
7 400
1701093
7 200

Slutpris SEK:
7 800
753 EUR, 855 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.