Tage Hedqvist oljemålning

294185

TAGE HEDQVIST (född 1909-1997): Motiv av kvinnofigur på mur, signerad och daterad Hedqvist -42, olja på duk, 60x73 cm

Rum 5

Tage Hedqvist oljemålning

Budhistorik (13 bud)
1699835
2 800
1700447
2 600
1699835
2 400
1700442
1699835

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.