Satsbord sengustaviansk stil

294180

SATSBORD, 3 dlr., sengustaviansk stil, 1900-tal, mahognyfanér, mäsingslister, mässingsskodda fotavslut, höjd ca 48-53, 44-60x44-40 cm

Repor, slitage

Rum 10

Satsbord sengustaviansk stil

Budhistorik (17 bud)
1696321
1 300
1695132
1695018
1695131
1695018
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.