Skål 1900-tal

294173

SKÅL, 1900-talets första hälft, rutslipad, fatets diameter 25 cm

Någon ej noterad obetydlig nagg kan förekomma

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 24

Skål 1900-tal

Budhistorik (8 bud)
1700068
600
1700087
600
1700068
550
1700086
500
1700068
450

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.