Serveringsvagn

294124

SERVERINGSVAGN, 1930-tal, bonad björk, kromad metall, lös bricka, höjd 64, 73x43 cm

Ytslitage

Rum 4

Serveringsvagn

Budhistorik (33 bud)
1698481
1698479
2 800
1698477
2 600
1698473
2 400
1698472

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.