Oljemålning landskap

294103

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, landskapsmotiv med figurer, otydligt signerad, 55x69 cm

krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Fack 6

Oljemålning landskap

Budhistorik (22 bud)
1698968
2 600
1696673
2 400
1698518
1696673
1698505
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.