Fartygsmodeller

294070

FARTYGSMODELLER, 3 st, 1900-talets första hälft, bogserbåt "Frej", Cutty Sark samt lastfartyg, längd ca 34-37 cm

Slitage

Diverse, Nautica/Technica

Monter 21

Fartygsmodeller

Budhistorik (10 bud)
1698785
1698783
3 800
1698774
3 600
1698774
2 600
1698770
2 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.