Laris Strunke oljemålning

294068

LARIS STRUNKE (född 1931): "Klyfta och Vatten", signerad L. Strunke, olja på duk, 88,5x105 cm

Rum 6

Laris Strunke oljemålning

Budhistorik (24 bud)
1701612
6 800
1701606
6 600
1701432
6 400
1701248
6 200
1694876
6 000

Slutpris SEK:
6 800
656 EUR, 745 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.