Snusdosa silver

294066

SNUSDOSA, silver, Christoffer Nordin, Hudiksvall 1851, invändligt förgylld, längd ca 7,5 cm, vikt ca 74 g

Med gravyr, smärre repor

Silver

Monter 21

Snusdosa silver

Budhistorik (25 bud)
1698444
2 400
1698420
1698435
1698420
1698429
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.