EM-bordet höj och sänkbart

294055

SOFFBORD / MATBORD, 1960-tal, märkt SMF, EM-Bordet, Emmaboda Möbelfabrik, skiva i teak, soffbordets mått höjd 57 (71), 116x56 (108) cm

Bruksslitage

Rum 4

EM-bordet höj och sänkbart

Budhistorik (22 bud)
1698568
1 600
1686364
1698566
1686364
1 400
1698565
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.