Sängbord vitmålade

294048

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, vitmålat, en låda i sargen, höjd 50, 44x42 cm

Bruksslitage

Rum 4

Sängbord vitmålade

Budhistorik (10 bud)
1699153
750
1699135
700
1697906
650
1697824
600
1697383
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.