Sängbord i alm

294039

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets första hälft, alm, skivor i glas, varav en i råglas, höjd 52, 44x34 cm

Bruksslitage

Rum 6

Sängbord i alm

Budhistorik (24 bud)
1698059
1698066
1 900
1698059
1 800
1698065
1 700
1698059
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.