Rottingvagga 1930-tal

294036

VAGGA, 1930-tal, rotting, originalmadrass, på hjultrissor, höjd ca 76, längd ca 85 cm
Volang medföljer

Slitage

Diverse, Möbler

Rum 4

Rottingvagga 1930-tal

Budhistorik (4 bud)

1694563
750
1695314
700
1694563
1690666

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.