Monogramisten IK oljemålningar

294034

MONOGRAMISTEN IK, 2 st, skärgårdsmotiv, signerade och daterade IK 1912, ola på duk, spännramar stämplade Kjobenhavn, respektive ca 40x53 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (8 bud)
1698806
1691674
1689629
1689628
500
1687918
450

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.