Brosch guld och silver rosenstenar 1800-tal

294024

BROSCH, guld och silver, i form av blomma, 15 rosenstenar, 1800-talets andra hälft, höjd 3 cm, vikt ca 2,1 g

Guld/Smycken

Kundcenter

Budhistorik (15 bud)
1702148
1702147
1702143
1702142
950
1702141
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.