Louis Cane, oljemålning

294016

CANE, Louis (Frankrike, född 1943): Déjeuner sur l'herbe, signerad och daterad på fram- och baksida Cane -90, olja på duk, 60 x 73 cm.
Proveniens: Inköpt direkt av konstnären

Ändringar/tillägg
Signerad och daterad på fram- och baksida Cane -90

Rum 6

Louis Cane, oljemålning

Budhistorik (26 bud)
1698652
12 500
1698636
12 000
1697209
11 500
1698634
11 000
1697209
10 500

Slutpris SEK:
12 500
1 259 EUR, 1 430 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.