Axel Nilsson, oljemålning

294008

AXEL NILSSON (1889-1981): Stilleben, signerad och daterad Axel Nilsson 1955, olja på pannå, 47 x 54 cm

Fack 54

Axel Nilsson, oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1698691
2 400
1696856
1695600
1695367
950
1695366
650

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.