Oljemålning med uggla

294005

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets första hälft): Berguv med sitt byte, olja på duk, 63x54 cm

Duklagningar, smärre färgbortfall vid ramen

Konst, Äldre måleri

Rum 2

Oljemålning med uggla

Budhistorik (7 bud)
1699089
4 200
1693805
1693804
3 800
1690093
1686048
950

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.