Skrivbord 1940-tal björk

293995

SKRIVBORD, 1940-tal, bonad björk, med intarsia, 2 lådor i sargen, baksidan med hylldel, höjd 75, 140x74 cm, nyckel finns

Bruksslitage, nyckel finns att hämta på utlämningen

Rum 10

Skrivbord 1940-tal björk

Budhistorik (5 bud)
1698624
500
1697620
450
1697572
1696218
1694499

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.