Matgrupp i teak

293992

MATBORD, 1900-tal, skiva i teak, vitmålat underrede, höjd 72, diameter 110 cm, 4 STOLAR, 1960-tal, teak, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage

Rum 8

Matgrupp i teak

Budhistorik (15 bud)
1690911
1699177
950
1690911
900
1699174
850
1690911

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.