Tamburmajor i böjträ

293968

TAMBURMAJOR, 1900-tal, betsat böjträ, ca höjd 184 cm

Bruksslitage

Diverse

Rum 8

Tamburmajor i böjträ

Budhistorik (16 bud)
1697932
1698097
1697932
900
1697902
850
1697175

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.