Tor Bjurström

293943

TOR BJURSTRÖM (1888-1966): Stilleben med apelsiner, stämpelsignerad Bjurström, olja på duk, 50x60 cm;
Intygad a tergo med stämpel

Ytslitage, tryckmärke

Rum 17

Tor Bjurström

Budhistorik (3 bud)

1697966
1697514
1686153

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.