Walter Hirsch fotografi

293936

WALTER HIRSCH (1935-2012): Utan titel - Kyssande par, stämplad på baksidan och signerad a tergo, gelatinsilverfotografi, ca 37x25 cm

Konst, Fotografi

Rum 6

Walter Hirsch fotografi
Budhistorik (12 bud)
1696499
1695820
1 600
1695816
1695257
1 400
1695121
1 300

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.