Stol rokoko

293933

STOL, rokoko, 1700-tal, bemålad, dekor av rocailler, sitthöjd ca 49 cm

Skador, kompletterad

Rum 4

Stol rokoko

Budhistorik (13 bud)
1685723
2 600
1697372
2 400
1685723
1694201
1685723
1 700

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.