Hilding Linnqvist

293930

HILDING LINNQVIST (1891-1984): "Skog i snö/Julgran i snö", monogramsignerad, akvarell, 30x36 cm;
Påskrift a tergo: 1969-73, Färg och Form 27 oktober-13 november

Rum 4

Hilding Linnqvist

Budhistorik (2 bud)

1696117
1685593
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.