Eric Hallström

293920

ERIC HALLSTRÖM (1893-1946): Stadsliv, signerad och daterad Eric Hallström, krita, 40x46 cm

Hanteringsveck

Fack 7

Eric Hallström

Budhistorik (3 bud)

1697956
1697603
500
1686590

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.