Skulpturer / ljusstakar i form av ljusstakar

293906

SKULPTURER, 1 par, 1800-talets andra hälft, i form av ljusstakar, morianer, patinerad metall, höjd 38 cm

Slitage

Konst, Skulpturer, Belysning, Diverse

Monter 17

Budhistorik (39 bud)
1696767
11 500
1696792
11 000
1696767
10 500
1696786
10 000
1696767
9 800

Slutpris SEK:
11 500
1 110 EUR, 1 260 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.