Skålfat kallskål tenn

293896

SKÅLFAT, Santesson Stockholm, KALLSKÅL, tenn, 1800-tal, skålfatets diameter 35 cm, kallskålens höjd 14 cm

Smärre bucklor, slitage

Metall

Monter 19

Skålfat kallskål tenn

Budhistorik (9 bud)
1691740
1691738
950
1691737
900
1691736
850
1691735

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.