Hilding Linnqvist 1921

293884

HILDING LINNQVIST (1891-1984): I Kupén, monogramsignerad och daterad HL 1921, blyerts, 62x47 cm

Konst, Teckningar

Rum 4

Hilding Linnqvist 1921

Budhistorik (6 bud)
1697356
6 000
1697203
3 200
1687645
2 800
1687643
1684867

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.