Einar Forseth 1913

293869

EINAR FORSETH (1892-1982): Åkerfält, signerad och daterad 1913, olja på duk, 49x64 cm

Dukhål

Rum 4

Einar Forseth 1913

Budhistorik (3 bud)

1697169
1 300
1687615
1687110

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.