Byrå 1800-talets första hälft

293852

BYRÅ, 1800-talets första hälft, björk, översta lådan med inredning, dekor av kolonner, höjd ca 99, 114x54 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, ytskador, sprickor

Rum 12

Byrå 1800-talets första hälft

Budhistorik (12 bud)
1697277
2 400
1696629
1696629
1697136
1 900
1696629
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.