Bänk och pall Gemla

293845

BÄNK, PALL, 1900-talets mitt, pallen etikettmärkt Gemla, stomme i betsat trä, sitsar i snöre, bänkens höjd 44, 84x41 cm, pallens höjd 39, 35x35 cm

Bänken med spricka, bruksslitage

Bänk och pall Gemla

Budhistorik (4 bud)

1685982
1684425
1684424
1684205

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.