Vas Japan

293843

GOLVVAS, porslin, Japan, 1900-tal, satsuma, bär märkning, dekor av figurscen, 83 cm

Lagningar

Keramik/Porslin

Rum 2

Vas Japan

Budhistorik (12 bud)
1696526
1687626
750
1687626
700
1696524
650
1687626
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.