Virginia Larsson akvarell

293840

LARSSON, Virgina (1844-1893): Kvinnoporträtt, monogramsignerad VL (Virgina Larsson) akvarell, 16x12 cm

Konst, Teckningar

Fack 17

Virginia Larsson akvarell

Budhistorik (16 bud)
1697396
1697389
1697395
1697389
950
1697393
900

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.