Ernst Billgren oljemålning

293839

ERNST BILLGREN (född 1957): "Orup2, signerad EB samt daterad på baksidan -86. olja på pannå, 50x71 cm

UTSTÄLLD: Konstvänner, Jönköpings läns museum 2007

Kundcenter

Ernst Billgren oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1698637
8 000
1698633
7 200
1697913
6 600
1697805
5 600
1697353
5 400

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.