Karaff och bonbonjärer

293836

KARAFF, Strömbergshyttan, BONBONJÄRER med fat, 1 par, 1900/1800-tal, höjd 28 resp. 26 cm

Nagg

Glas, Övrigt glas

Monter 19

Karaff och bonbonjärer

Budhistorik (10 bud)
1696858
1 300
1696926
1696858
900
1696223
850
1696223

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.